Formule Dé
Місце в рейтингу BGG
BGG #6 294
Оцінка BGG
7,3

Formule Dé

1991За даними BGG

Допомога з правилами Formule Dé

Зрозумілі пояснення ходів, ефектів карт і спірних ситуацій із посиланнями на офіційні джерела та збереженою історією запитань.

  • 120 хв
  • 12+
  • Складність 2,2/5

Помічник із правил для Formule Dé

Що ви хочете дізнатися?

Відповіді ґрунтуються на офіційній книзі правил із зазначенням сторінки для перевірки.

«Formule Dé» — настільна гра, видана у 1991 році: для 2–10 гравців, 120 хвилин на партію і вік від 12 років. Автори гри — Laurent Lavaur і Eric Randall; основні механіки — Roll / Spin and Move.

Схожі ігри

Про гру

Англійською

Formule Dé is a fast-paced racing game in which the cars' top speeds are limited by having to end a certain number of turns in each curve of the racetrack. This can be tricky, because although players can regulate their speeds by choosing which gear to be in and each gear allows a certain range of movement, the exact amount is determined randomly. Great fun for a big group. The base game came with: a d20 dice Ten plastic cars (2 blue, 2 red, 2 white, 2 green, 2 yellow, one in each colour with a black heck spoiler) one circuits 1&2 (Monaco, Hockenheim or Silverstone) Rulebook Racing sheets Ten gear markers (2 blue, 2 red, 2 white, 2 green, 2 yellow) This was the first release of a game of the family Formule Dé/Formula Dé/Formula D. Formule Dé was released 1991 by Ludodélire. In 1997, the second release Formula De came from Descartes Editeur. And the newest release from asmodee came in 2008. Ludodélire published 13 courses for Formule Dé, 1 World Championchip expansion and a mini Variant (called Formula D). Expanded by: (Ludodélire Expansions) Formule Dé Circuit № 1: Grand Prix de MONACO (included in french edition) Formule Dé Circuit № 2: FRANCE – Circuit de Nevers Magny-Cours Formule Dé Circuit № 3: GRAN PREMIO D'ITALIA – Autodromo Nazionale Monza Formule Dé Circuit № 4: GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND – Hockenheim Ring (included in german edition) Formule Dé Circuit № 5: GRAND PRIX DE BELGIQUE – Circuit de Spa – Francorchamps Formule Dé Circuit № 6: GRANDE PREMIO DE PORTUGAL – Circuito do Estoril (included in portuguese edition) Formule Dé Circuit № 7: BRITISH GRAND PRIX – Silverstone Circuit (included in british edition) Formule Dé Circuit № 8: GRAN PREMIO DE ESPAÑA – Circuit de Catalunya Formule Dé Circuit № 9: GRAND PRIX DU CANADA – Circuit Gilles Villeneuve Formule Dé Circuit № 10: GRANDE PREMIO DE BRASIL – Circuito do Interlagos Formule Dé Circuit № 11: JAPAN GRAND PRIX – Suzuka Circuit Formule Dé Circuit № 12: SOUTH of AFRICA GRAND PRIX – Kyalami Circuit Formule Dé Circuit № 13: SAN MARINO – Autodromo Enzo & Dino Ferrari Formule Dé: World Championship Re-implemented by: Formula Dé Formula D

Видання

  • Formule DéfrDescartes Editeur1991
  • Formule DéfrLudodélire1991
  • Formule DéenLudodélire

Категорії

Механіки

Видавці

  • Descartes Editeur
  • Ludodélire

Запитання та відповіді

За даними каталогу, Formule Dé розрахована на 2–10 гравців. Цей діапазон указує видавець, тож гру можна підготувати для будь-якої кількості учасників у його межах. Підготовка, правила та підрахунок очок можуть відрізнятися залежно від кількості гравців, тому точні вказівки шукайте в правилах свого видання.