Forum Romanum
Місце в рейтингу BGG
BGG #6 085
Оцінка BGG
6,7

Forum Romanum

1988За даними BGG

Допомога з правилами Forum Romanum

Зрозумілі пояснення ходів, ефектів карт і спірних ситуацій із посиланнями на офіційні джерела та збереженою історією запитань.

  • 45 хв
  • 10+
  • Складність 2,3/5

Помічник із правил для Forum Romanum

Що ви хочете дізнатися?

Відповіді ґрунтуються на офіційній книзі правил із зазначенням сторінки для перевірки.

«Forum Romanum» — настільна гра, видана у 1988 році: для 2–6 гравців, 45 хвилин на партію і вік від 10 років. Автори гри — Wolfgang Kramer; основні механіки — Area Majority / Influence.

Схожі ігри

Про гру

Англійською

Long out of print, this is a popular placement game by Wolfgang Kramer, published in the Franckh Kosmos long box series. Actually very simple, players take turns to put their colored pieces in different rooms. Whenever a row, column, diagonal or room is full, it is scored, with the majority holder getting the value of the length, and any minority holders losing points. All lines or rooms are marked off when scored and when you run out of pieces to place, you must move a piece, which means you can suddenly lose a potential score you were building. ______________________ The game is part of the Franckh-Kosmos/ 'Edition Perlhuhn' (1988) and 'Spiele-Galerie'(1994) series.

Видання

  • Forum RomanumPlayte2026
  • フォルム・ロマヌムNew Games Order, LLC2012
  • Forum RomanumdeKOSMOS1994
  • Forum RomanumenKOSMOS1988
  • Forum RomanumenKOSMOS1988

Категорії

Автори

Видавці

  • KOSMOS
  • New Games Order, LLC
  • Playte

Запитання та відповіді

За даними каталогу, Forum Romanum розрахована на 2–6 гравців. Цей діапазон указує видавець, тож гру можна підготувати для будь-якої кількості учасників у його межах. Підготовка, правила та підрахунок очок можуть відрізнятися залежно від кількості гравців, тому точні вказівки шукайте в правилах свого видання.